Ons team

Maak kennis met het team

Susan Abbink-Rempt

Founder | Executive search specialist in Consumer Products | Logistics | IT


+31 6 477 600 37
susan.abbink@lyncwise.nl
LinkedIn

Wendy Witteveen

Founder | Executive search specialist in IT (Hard-, Software) & Consumer Products

+31 6 460 340 12
wendy.witteveen@lyncwise.nl
LinkedIn

Joost Ouwerkerk

Founder | Executive search specialist in Industrie & Handel


+31 6 290 038 95
joost.ouwerkerk@lyncwise.nl
LinkedIn

Dorien Weber

Executive search specialist in Manufacturing, Energy & Logistics

+31 6 111 712 21
dorien.weber@lyncwise.nl
LinkedIn

Joris van Lommel

Executive search specialist in Digital, FMCG, Retail & Consumer Goods

+31 6 536 677 46
joris.vanlommel@lyncwise.nl
LinkedIn

Annelien Jordense

Executive search specialist in Media, Retail & Energy

+31 6 557 803 43
annelien.jordense@lyncwise.nl
LinkedIn

Erik Jan Doekes

Executive search specialist in Trade & Manufacturing, Consumer Goods, Retail & E-tail

+31 6 509 520 05
erikjan.doekes@lyncwise.nl
LinkedIn

Charlotte Schepers-Kluck

Executive search specialist in HR en Finance branchebreed


+31 6 353 107 36
charlotte.schepers@lyncwise.nl
LinkedIn

Het Lyncwise team

Lyncwise Executive Search en Interim is ‘trusted advisor’ van zowel getalenteerde kandidaten als bijzondere bedrijven. Al ruim 10 jaar begeleiden wij mensen met ambitieuze loopbaandoelstellingen. We adviseren en coachen senior professionals bij de keuze van de ideale vervolgstap in hun carrière binnen of buiten hun organisatie. Met de drijfveren en aspiraties als startpunt helpen wij graag bij loopbaankeuzes en ontwikkelingen.

“Wij geloven in het bij elkaar brengen van ambities!”

Onze diensten

Wat vinden onze klanten?

Onze klanten